Łukasz +48 508 349 035
Codziennie 24h/dobę

Zjeżdżalnie w Zakopanem to kolejne atrakcje dla całych rodzin.

W Tatrach nie trzeba czekać na śnieg, żeby poczuć moc adrenaliny, zjeżdżając z górki. Znajdziecie tu kilka zjeżdżalni dla każdego, także dla maluchów.

Podziel się :)

Góralski Ślizg pod Gubałówką, przy dolnej stacji kolejki linowej

Góralski Ślizg to 8 równoległych torów, każdy o długości zjazdu 50 m. Najwyższy punkt znajduje się aż 14 m powyżej ziemi. Zjedziesz tu całą rodziną, ścigając się na filcowych matach. Zabawa jest przednia i ciężko przestać, dlatego od razu zdecydujcie się na pakiet kilku zjazdów.

Góralski Ślizg pod Gubałówką

Zjeżdżalnia jest praktycznie dla każdego: 4-latki mogą zjeżdżać już samodzielnie, a młodsze dzieci na kolanach rodziców.

Zjeżdżalnia Góralski Ślizg znajduje się na Placu pod Gubałówką tuż obok dolnej stacji kolei linowo-terenowej „Gubałówka”.

  • Zjeżdżalnie czynne są codziennie od 10.00 do 19.00, znajduje się.
  • Można kupić pojedyncze zjazdy lub pakiecie 5 i 10. Możliwa jest płatność kartą.
  • Cennik i informacje o dostępności obiektu znajdują się na stronie https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/goralski-slizg/

Dolny tor tubbingowy pod Gubałówką, przy dolnej stacji kolejki linowej

Po drugiej stronie placu, czyli naprzeciwko Góralskiego Ślizgu, a tuż przy budynku dolnej stacji kolejki na Gubałówkę znajduje się Dolny Tor Tubbingowy. Zjeżdżalnia jest dość łagodna, a tor pokonuje się na dmuchanym kole/pontonie. Poradzą sobie na niej nawet młodsze dzieci.

Adventure – Park Przygody Gubałówka

Korzystanie z dolnego toru tubbingowy na Gubałówce jest mocno uzależnione od pogody

  • Tor otwarty jest w tylko sezonie letnim.
  • Zarówno tor dolny, jak i górny, należy do Polskich Kolei Linowych, dlatego bilety dostępne są w kasach kolejki linowej na Gubałówkę.
  • Możliwa jest płatność kartą.

Zjeżdżalnia Grawitacyjna na Gubałówce

Wspomniany górny tor to Zjeżdżalnia Grawitacyjna na Gubałówce. Znajduje się nieopodal górnej stacji kolejki na Gubałówce, a zjazd odbywa się w wózeczku poruszającym się po metalowej rynnie.

Adventure – Park Przygody Gubałówka

Atrakcja dostępna jest także dla najmłodszych, którzy mogą zjeżdżać razem z opiekunem. Dzieci do 4. roku życia jadą za darmo.

Ceny i dodatkowe informacje o torze tubbingowym i zjeżdżalni na Gubałówce możesz sprawdzić tutaj: https://www.pkl.pl/gubalowka/atrakcje.html

Wpis dla Państwa przygotowali Magda i Jacek Zbieraj, podróżujący blogerzy: zbierajsie.pl