Łukasz +48 508 349 035
Codziennie 24h/dobę

Myszogród, wspaniała atrakcja dla dzieci kiedy pada lub wieje.

12 artystów i pasjonatów świata miniatur przez ponad 11 tysięcy godzin tworzyło miniaturowy świat, który dziś można oglądać wraz z jego nietypowymi mieszkańcami. W mysiej norze niedaleko głównego deptaka Krupówek zamieszkało bowiem ponad tysiąc myszy.

Podziel się :)

Myszy w Myszogród w Zakopanem

Gryzonie jeżdżą pociągiem, wspinają się na szczyty gór, chodzą po kładkach i mostach, lecą także w kosmos czy podróżują kolejką linową! Możesz je odwiedzić i zobaczyć, jak radzą sobie w tej nietypowej rzeczywistości. A trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem kreatywnie, bo są to jedne z bardziej inteligentnych zwierząt.

Cudowne atrakcje dla dzieci w Zakopanem. Myszogród: z wypiekami na twarzy :)

Myszogród Zakopane to miejsce, w którym można zobaczyć kilka gatunków myszy z całego świata. Są tu m.in. najmniejsze gryzonie świata – myszki pigmejskie. Prócz podglądania życia myszy można także dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych gatunków oraz poznać wiele ciekawostek z ich życia.

Łódź w Myszogrodzie

Myszogród Zakopane mieści się przy ul. Krupówki 81b w Zakopanem. W okolicy są pojedyncze miejsca parkingowe.

  • Obiekt jest czynny codziennie od 10.00 do 20.00.
  • Za wstęp można zapłacić kartą.
  • Ceny biletów oraz aktualną dostępność obiektu można sprawdzić na stronie internetowej: https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/myszogrod-zakopane/
  • Na wizytę w Myszogrodu trzeba przeznaczyć około 40-60 minut.

Wpis dla Państwa przygotowali Magda i Jacek Zbieraj, podróżujący blogerzy: zbierajsie.pl