Łukasz +48 508 349 035
Codziennie 24h/dobę

Nocleg w Tatrach? Idealne miejsce na nocleg to Willa Pitoniówka: Kościelisko, ul: Pitoniówka 18A. Willa wynajmowana jest jako całość, pomieści wygodnie 11 osób

Do dyspozycji: 4 sypialnie · 6 łóżek · 1 sofa · 3 łazienki · Sauna · Netflix · XBOX, parking na 5 pojazdów, przestronna kuchnia oraz jadalnia. Miejsce na ognisko, kwietna łąka, widok na Giewont

Willa w całości nawiązuje do architektury regionu. Mieliśmy szczęście trafiając na rodzinę Trzebunia, górali pełnych pasji, znających stare rzemiosło stawiania domów. Gdyby nie talent, wizja i ich wieloletnie doświadczenie projekt nie mógłby być zrealizowany w takim stopniu. Wprowadzili oni elementy zdobnicze, ciesielskiej starej góralszczyzny wraz z artystycznym zdobnictwem rzeźbiarskim, jaki został nam pokazany w XIX wieku przez Stanisława Witkiewicza.


Nocleg z widokiem na Giewont

Z okien Willi Pitoniówka roztacza się malowniczy widok na Giewont i Tatry Zachodnie. Majestatyczne Tatry, które zmieniają się w zależności od pór roku, pór dnia czy pogody, przykuwają uwagę na długie godziny i każdego ranka cieszą tak samo mocno. Z jednej strony pozwala to na ładowanie akumulatorów z tarasu willi czy okien sypialni i salonu. Z drugiej – widok stanowi ogromną zachętę, by wyjść na szlaki i poznać tajemnice gór.

Podziel się :)

Wierzymy, że idealny pobyt w Tatrach, to suma relaksu w Willi Pitoniówka, z solidną dawką górskiej wędrówki, szczyptą wiedzy o okolicy zdobytą w tatrzańskich muzeach oraz kroplą zabawy w okolicznych atrakcjach.

Willa Pitoniówka leży z dala od miejskiego zgiełku Zakopanego. Pozwala, by cieszyć się w ciszy bliskością natury i majestatem Tatr Zachodnich. W towarzystwie szemrzącego potoku, śpiewu ptaków czy zapachu kwiatów okolicznych łąk można tu naprawdę odpocząć, poczuć wolno płynący czas na Podhalu i choć na chwilę zapomnieć o problemach codzienności.

Równocześnie położenie jest tak atrakcyjne, że pozwala w krótkim czasie na dotarcie do najciekawszych atrakcji Zakopanego oraz szlaków prowadzących do Doliny Kościeliskiej czy Chochołowskiej.

Słońce gór szybciej zbliża niż rozrywki miasta
— Jan Alfred Szczepański