Łukasz +48 508 349 035
Codziennie 24h/dobę

Papugarnia – Egzotyczne Zakopane, idealna atrakcja dla dzieci na niepogodę

Zakopane obfituje w miejsca, w których masz szansę na obcowanie z egzotycznymi zwierzętami. To miasto prawdziwych pasjonatów, także związanych z hodowlą zwierzą

Podziel się :)

Papugarnia papugi na gałęzi

Papugarnia – Egzotyczne Zakopane to największa papugarnia nie tylko w Zakopanem, ale i w województwie. Mieści się na uboczu, kawałek od centrum. Na ponad 280 metrach kwadratowych zamieszkało tu aż 100 papug, od najmniejszych lorys górskich po wielkie ary. Prócz tego są tu też wiewiórki (w tym trójbarwna) czy susły Richardsona.

Papugarnia to kolejna atrakcja dla dzieci w Zakopanem

Papugi poruszają się po otwartej przestrzeni i tylko od nich zależy, czy przypadkiem nie będą miały ochoty, by usiąść Ci na ramieniu, dłoni czy głowie. Papugarnia to atrakcja dla dzieci, która uczy ciszy i spokojnego zachowania. Wizyta w Papugarni to doskonała okazja na to, by dostarczyć dzieciom kontaktu z niespotykanymi na co dzień okazami zwierząt, które tutaj są oswojone i z przyjemnością oddają się zabawie z odwiedzającymi ich ludźmi. Choć trzeba przyznać, że małe dzieci mogą się czuć trochę przytłoczone.

Papugarnia – Egzotyczne Zakopane mieści przy Drodze do Olczy 11 w Zakopanem. Tuż obok znajduje się duży bezpłatny parking.

  • Papugarnia jest otwarta codziennie o 10.00 do 19.00.
  • W atrakcji można płacić kartą.
  • Aktualny cennik i dostępność obiektu znajduje się na stronie internetowej https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/papugarnia-zakopane/
  • Na wizytę w Papugarni trzeba przeznaczyć około 30-40 minut

Wpis dla Państwa przygotowali Magda i Jacek Zbieraj, podróżujący blogerzy: zbierajsie.pl