Łukasz +48 508 349 035
Codziennie 24h/dobę

Illusion House Zakopane, to kolejna super atrakcja dla dzieci w Zakopanem

Illusion House Zakopane to ciekawa i oryginalna atrakcja w Tatrach. Miejsce jest nie lada gratką dla miłośników nietypowych przeżyć. Będziesz się tu dobrze bawić zarówno w czasie deszczu, jak i po wyczerpującym dniu na górskim szlaku.

Illusion House Zakopane

Illusion House za sprawą starannie przygotowanych stanowisk z iluzjami optycznymi, złudnymi wyobrażeniami czy obrazami 3D, rozbudza wyobraźnię i wyostrza zmysły. Pokazuje, że to co widzimy, nie jest tak oczywiste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Co więcej, dzięki wizycie w Illusion House Zakopane wyruszysz w „podróż” do odległych krain. Na pewno w Twoim albumie znajdą się zdjęcia zrobione w lesie deszczowym Taman Negara w Malezji czy w apartamencie na 30. piętrze z widokiem na Manhattan.

Illusion House Zakopane

30 stanowisk z atrakcjami!

Poza wspomnianymi punktami z iluzjami jest tu też pokój paparazzi czy labirynt luster, które dostarczą wiele frajdy i zabawy, szczególnie najmłodszym.

Illusion House Zakopane mieści się przy ul. Tadeusza Kościuszki 3 w Zakopanem. Tuż obok jest niewielki parking przy ulicy.

  • Atrakcja jest czynna od poniedziałku do czwartku od 10.00 do 18.00, a w weekendy do 20.00.
  • W obiekcie można zapłacić kartą.
  • Ceny biletów i aktualne informacje o dostępności obiektu można sprawdzić stronie internetowej: https://www.illusionhouse.pl/
  • Na wizytę w Illusion House trzeba przeznaczyć około 1-2 godzin.

Podziel się :)

Illusion House Zakopane

Wpis dla Państwa przygotowali Magda i Jacek Zbieraj, podróżujący blogerzy: zbierajsie.pl