Łukasz +48 533 300 912
Codziennie 24h/dobę

Aqua Park Zakopane

Po całodziennej wędrówce albo w czasie kiepskiej pogody warto odwiedzić największy park wodny w Zakopanem. Na obiekt składa się kilka niecek basenowych oraz dodatkowych atrakcji, które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów wodnych szaleństw, jak i relaksu z pięknym widokiem na góry.

Podziel się :)

Baseny termalne, strefa spa, strefa fitness, kręgielnia, sala zabaw dla dzieci. Wszystko pod jednym dachem Aqua Parku w Zakopanem

Na najmłodszych w Aqua Parku Zakopane czeka brodzik z cieplutką wodą oraz zabawnymi figurami zwierząt wodnych. Starsze dzieci oraz dorosłych z pewnością zainteresuje informacja o leniwej rzece oraz 5 zjeżdżalniach, z których najdłuższa ma 166 metrów. Zjeżdżalnie są dość strome i szybkie, więc na brak adrenaliny z pewnością nie będziecie narzekać.

Aqua Park zjeżdżalnia dla maluchów

Z kolei ci, którzy reflektują na bardziej spokojny relaks, idealnie odnajdą się na basenie zewnętrznym z widokiem na Tatry czy basenie termalnym z wodą o bogatym składzie chemicznym (wapń, sód, siarka, magnez, potas i krzem). Oba baseny zewnętrzne są dostępne do temperatury powietrza -10 stopni Celsjusza. Jeśli jednak ktoś wolałby relaks pod dachem, na gości czeka kilka wanien typu jacuzzi wewnątrz obiektu, a także Grota Solna i Strefa Saun. Prócz tego w budynku Aqua Parku Zakopane znajduje się także kręgielnia i sala zabaw dla dzieci.

Aqua Park Zakopane mieści się przy ul. Jagiellońskiej 31 w Zakopanem.

  • Jest otwarty codziennie od godziny 9.00 do 22.00.
  • Za wszystkie atrakcje można zapłacić kartą.
  • Więcej informacji o cenach oraz dostępności obiektu można znaleźć na stronie internetowej: http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/

Wpis dla Państwa przygotowali Magda i Jacek Zbieraj, podróżujący blogerzy: zbierajsie.pl